باشگاه بوکس دیباجی

معرفی باشگاه بوکس دیباجی

116

بوکس چیست؟

بوکس یکی از رشته های ورزشی رزمی است که در آن ۲ نفر با ضربات مشت با رقابت می‌ پردازند. زمان مسابقه بوکس به این صورت است که در آن حریفان بین سه تا پانزده راند سه دقیقه‌ ای با یک دقیقه استراحت بین هر دو راند با یکدیگر رقابت می‌ کنند. در ورزش بوکس بیشترین ضربات به ناحیه صورت وارد شده بنابراین افرادی که می‌خواهند بوکس یاد بگیرند باید زیر نظر مربی با تجربه و ماهر آموزش ببینند. باشگاه بوکس دیباجی با سالیان سال سابقه در زمینه آموزش رشته بوکس فعالیت می‌ کند. آموزش اصولی و استاندارد بین‌المللی کیک بوکسینگ و تای بوکسینگ، آموزش تخصصی تمرینات تنفسی و تمرکزی، آموزش تناسب اندام و بدنسازی با استانداردهای اروپا و چربی‌سوزی، از رشته‌ های این باشگاه به‌ شمار می‌روند.

بوکس

ویژگی‌های باشگاه بوکس دیباجی

  •  مشاوره و ارائه برنامه‌های تغذیه ورزشی جهت افزایش یا کاهش وزن
  • آموزش بوکس از مبتدی تا حرفه‌ای (آموزش تخصصی و حرفه ای بوکس به دو صورت برخورد و بدون برخورد فیزیکی)
  • آموزش تخصصی، اصولی و استاندارد کیک بوکسینگ ( Kick Boxing: ورزش رزمی که از موای تای و کاراته الهام گرفته است ) و تای بوکسینگ ( Thai Boxing )
  • آموزش تخصصی و حرفه ای تمرین های تنفسی و قهرمانی
  • تعلیم تناسب اندام و بدنسازی با توجه به استانداردهای روز دنیا
  • برای کاهش و یا بالا رفتن وزن خود ما بهترین برنامه های غذایی را در اختیار شما قرار داده و بهترین مشاور شما در این زمینه خواهد بود.
  • چربی سوزی

این باشگاه تحت مدیریت علیرضا رضایی قهرمان جهان و المپیک و سرمربی گری داریوش ادب نژاد می باشد . همراه باشگاه دیباجی علاوه بر اینکه با بهترین روش ورزش می کنید، با تمرین و پشتکار مناسب و مطلوب، تغذیه مناسب و فکری متمرکز و آرام اعتماد به نفس مطلوب خود را بدست می آورید، پس ما منتظر حضور شما هستیم.

همچنین بخوانید
مجموعه ورزشی رستار

آدرس باشگاه بوکس دیباجی:

فرمانیه – دیباجی شمالی – باشگاه بوکس دیباجی

لینک کوتاه مطلب : https://progym.ir/9Rsg1

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

نظرات