بهبود سرطان و تقویت قوای بدنی با چند حرکت ساده

ورزش های ایده آل برای بیماران سرطانی

466

بهبود سرطان و تقویت قوای بدنی با ورزش های ساده

انجام حرکات ورزشی عامل تاثیرگذاری بر روی سلامت و بهبود بیماری است. در اکثر مواقع ورزش کردن تا ۵۰ درصد سبب بهبود سریع تر بیمار میشود. این نکته درباره افرادی که به سرطان نیز مبتلا شده اند صدق میکند. تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن است که افرادی که به سرطان مبتلا شده اند میتوانند با شدت کمتر ورزش کنند و کیفیت زندگی شان را بالا ببرند. البته احتمال دارد اوایل که شروع به ورزش کردن می کنید کمی حس ضعف به شما دست بدهد اما به مرور بدنتان با ورزش کردن وفق پیدا میکند و سبب بهبود سرطان و تقویت قوای بدنی شما خواهد شد. در این مطلب ار پروجیم شما عزیزان را با ورزشهایی آشنا میکنیم که میتوانند به بهبود سرطان کمک شایانی کند. با ما همراه باشید.


اسکات:

  • باری انجام حرکت اسکات میتوانید از یک صندلی کمک بگیرید. در ابتدا پاهایتان را به مقدار عرض شانه هایتان از هم فاصله دهید و سپس زانوهایتان را به شکلی خمیده کنید که گویی میخواهید بر روی آن صندلی بنشینید. دقت داشته باشید که در این حالت زانوهایتان باید در امتداد انگشت پاهایتان باشد. زمانی که زانوها را خم کردید برای چند ثانیه در این وضعیت باقی بمانید و بعد از آن مجدد به سمت بالا بروید.(مانند تصویر پایین)
  • برای نتیجه بهتر این ورزش را ۱۵مرتبه تکرار کنید تا توان بدنی شما بهبود یابد و عضله پاهای شما قوی تر شود.

اسکات

کبری:

  • در ابتدا روی سطح زمین بر روی شکم بخوابید، سپس کف دستتان را بر روی زمین بگذارید و بالا تنه خود را به سمت بالا بکشید.(مانند تصویر پایین)
  • این حرکت کبری نام دارد و برای تاثیر آن بهتر است هردفعه ۱۵ مرتبه تکرار کنید. این ورزش سبب بهبود و قوی شدن عضله های پایینی کمرتان خواهد شد.
همچنین بخوانید
نکات خانه داری و زیبایی با معجزه جوش شیرین

کبری در یوگا

پلانک:

  • در مرحله اول بر روی پهلوی خود بخوابید و دستتان را از آرنج به پایین بر روی زمین بگذارید و در این وضعیت برای ۳۰ثانیه ثابت باشید. سپس مجدداً بر روی آن یکی پهلویتان این حرکت را انجام دهید.(مانند تصویر پایین)
  • هنگامی که ورزش را انجام میدهید به نفس کشیدن خود توجه کنید و نفستان را به هیچ عنوان حبس نکنید. این ورزش سبب بهبود سرطان و تقویت قوای بدنی شما خواهد شد.

بهبود سرطان با پلانک

لینک کوتاه مطلب : https://progym.ir/qPGUQ

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

نظرات