اپلیکیشن ورزشی هفته: Runtastic

بهترین اپلیکشن های ردگیری میزان تحرک و فعالیت های بدن

702

اپلیکیشن Runtastic: برای ورزشکاران

Runtastic حرفه ای

ظاهر Runtastic بسیار به RunKeeper شبیه است. اغلب امکانات آن مانند پلن‌های تمرینی و برخی امکانات خاص دیگر تنها برای کاربران ویژه قابل استفاده است. اما برخی امکانات اختصاصی هم در آن وجود دارد.


  • شروع

برای شروع به کار این اپ تنها لازم است موزیک مورد نظرتان را انتخاب کرده، اگر مشترک سرویس باشید مسیرتان را مشخص کنید و سپس دویدن را آغاز کنید. امکان ارتباط با حسگر لرزش ضربان قلب از طریق بلوتوث در این اپ وجود دارد. به علاوه Runtastic با بسیاری از گجت‌های ردیاب سلامت سازگار است.


  • چه می‌شنوید؟

اپلیکیشن Runtastic به خوبی با موسیقی سازگار است. امکان پخش موسیقی از اسپاتیفای و همینطور موزیک‌های گوشی در آن برقرار است. در طول دویدن امکان کنترل موسیقی از طریق صفحه گوشی که کلیدهای کنترلی را نمایش می‌دهد، برای شما وجود خواهد داشت.

صفحه اپ Runtastic


  • در پایان فعالیت

امکان ثبت وضعیت و شرایط مسیر و همینطور ارسال یک تصویر برای هر فعالیت در این اپلیکیشن وجود دارد.


  • قابلیت‌های ارتباطی

امکان مشاهده‌ی جایگاه دوستان در رده‌بندی وجود دارد. در صورتی که اشتراک پولی اپ را داشته باشید، امکان شنیدن صدای دوستان‌تان را خواهید داشت و شما هم می‌توانید صدای خود را برای آنها بفرستید.

هنگام دویدن Runtastic


  • امکانات تمرینی

پلن‌های تمرین در Runtastic برای مسافت‌های مختلف وجود دارد که همانطور که اشاره شد، تنها برای کاربران پولی فعال است. هزینه این سرویس ماهانه ۹٫۹۹ دلار و سالانه ۴۹٫۹۹ دلار است.


  • نقاط ضعف

مسیرها، مسافت‌ها و بسیاری دیگر از قابلیت‌ها تنها محدود به کاربران پولی است. همچنین تعداد زیادی از نسخه‌های مختلف این اپلیکیشن برای ورزش‌های مختلف وجود دارد که ممکن است کاربران را به هنگام جستجو و نصب اپلیکیشنی که مورد نیاز آنهاست، گیج کند. برای مثال اپلیکیشنی مجزا برای دوچرخه‌سواران وجود دارد. و تمامی این اپلیکیشن‌ها بخشی از اکوسیستم Runtastic به حساب می‌آیند که با وجود امکانات متعدد، برای اغلب کاربران غیرضروری و گیج‌کننده هستند.

همچنین بخوانید
ویتامین های گروه B را بشناسید!

 


  • لینک دانلود :

فروشگاه گوگل پلیاپل استور

لینک کوتاه مطلب : https://progym.ir/tdYKF

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

نظرات