مجموعه ورزشی ۳۶۰

معرفی مجموعه ورزشی ۳۶۰

264

باشگاه ورزشی ۳۶۰

مجموعه ورزشی ۳۶۰ در تیر ماه سال ۱۳۸۱ تاسیس شد. این مجموعه شامل استخر، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، بدنسازی، سالن ورزش های هوازی، سالن اسپینینگ و بوفه است. مجموعه ورزشی ۳۶۰ جهت عرضه ی بهترین خدمات ورزشی، مهیا کردن امکانات عالی در جهت فراهم سازی احتیاجات ورزشی دوست داران ورزش و سلامتی کار خود را با مدیریت جدید از سال ۱۳۹۳ شروع کرده است.

باشگاه ورزشی

مکان مجموعه ورزشی ۳۶۰

این مجموعه در یکی از بهترین مناطق تهران واقع شده است. دیگر نیاز نیست نگران محل پارک ماشین خود باشید به دلیل مکان عالی مجموعه ورزشی ۳۶۰در کنار پارک قیطریه بهترین مکان جهت پارک ماشین است.

مجموعه ورزشی

به کارگیری سیستم فیلترینگ عالی

در مجموعه ورزشی ۳۶۰ استخر، سونا و جکوزی آن از سیستم فیلترینگ “Diatomaceous Earth (DE) Filters” بهره برده شده است. شما می­توانید اطمینان داشته باشید که ریزترین آلاینده های میکروسکوپی از فیلتر استخر ۳۶۰ رد نخواهد شد و لذا آب استخر از لحاظ بهداشتی خیلی بهداشتی و تمیز است. بدون هیچ نگرانی می توانید از استخر این مجموعه استفاده کنید.

بدنسازی

در مجموعه ورزشی ۳۶۰ از عالی ترین وسایل روز جهان از برند PULSE  بهره برده شده است تا در جوار بهره بردن از مربیان باتجربه و ماهر شما عزیزان بتوانید بهترین نتیجه و بیشترین لذت از فعالیت­ های ورزشی خود ببرید.

ورزش­ های گروهی در مجموعه ورزش ۳۶۰

ورزش­های گروهی متشمل از CX، تی آر ایکس، یوگا، پیلاتس، اسپینینگ و غیره است و در سالن متناسب با امکانات مورد نیاز برگزار می­ شود.

مزایا و امکانات:

 1. مکان جغرافیایی عالی
 2. مجموعه ورزشی ۳۶۰ تجهیز شده به دستگاه های pulse انگلستان است.
 3. مدرسه شنا برای دختران ۵ تا ۱۵ ساله.
 4. بهره بردن از سیستم فیلترینگ “Diatomaceous Earth (DE) Filters” در استخر و جکوزی است.
 5. مربی خصوصی
 6. بوفه
 7. کمد مغناطیسی
 8. استخر
 9. پارکینگ
 10. دوش
 11. اینترنت وایرلس wifi
 12. سونا
 13. ماساژ
همچنین بخوانید
کراتین چیست؟(بخش اول)

آدرس مجموعه ورزشی ۳۶۰ : خیابان قیطریه، خیابان روشنایی ، خیابان صفا، بن بست آزادی، پلاک ۳

لینک کوتاه مطلب : https://progym.ir/J8Ofp

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

نظرات