مجموعه ورزشی سبز

معرفی مجموعه ورزشی سبز

65

مجموعه ورزشی سبز در فضایی حدود ۱۴۰۰۰متر مربع به منظور توسعه ورزش در کشور و عرضه ی بهترین خدمات ورزشی در رشته های متنوع در سال ۱۳۷۴ راه اندازی شد.

امکانات مجموعه ورزشی سبز:

 سالن چند منظوره

این سالن برای استفاده ورزش های سالنی ساخته شده است که در رشته های فوتسال، بسکتبال، والیبال و بدمینتون قابل استفاده است. این سالن شاهد برگزاری مسابقات بسیاری بوده است.

سالن بدنسازی و ایروبیک

سالن بدنسازی مجموعه ورزشی سبز تجهیط شده به جدیدترین تجهیزات بدنسازی و ایروبیک با به روزترین استانداردهای ورزشی از مبتدی تا پیشرفته آماده ارائه خدمات به ورزش دوستان عزیز می باشد.

سالن بیلیارد و پینگ پنگ

این سالن شامل میز های پینگ پنگ و بیلیارد است. سالن بیلیارد مجموعه فرهنگی ورزشی سبز تجهیز شده به میز اسنوکر و ایت بال میباشد.

زمین تنیس

زمین تنیس مجموعه ورزشی سبز با کادری مجرب و دوره دیده مورد تائید فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران و با آگاهی نسبت به گسترش این رشته ورزشی در میان مردم، مخصوصا دانش آموزان آمادگی ارائه خدمات برای آموزش تنیس به شکل گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی جهت همه ی سنین و سانس های تفریحی در بخش بانوان و آقایان را دارد.

استخر و سونا

استخر مجموعه ورزشی سبز با سایز ۲۵×۱۰ و عمق ۱۰/۱ تا ۶۰/۳ و ۴ لاین باناجیان و مربی های ماهر و باتجربه آماده ارائه خدمات به شما جهت استفاده تفریحی، تمرین، آموزش و برگزاری مسابقه ها میباشد و در جوار استخر بزرگ یک استخر برای آشنایی کودکان در شکل و رنگ فانتزی و عمق ۴۰ سانتیمتر مدنظر گرفته شده است .
ورزشکاران قادرند همزمان هم از سالن هوازی در طبقه ۳ سالن استخر، از دستگاه های تردمیل، الپتیکال، دوچرخه و صندلی ماساژ زیر نظر مربی بدون پرداخت وجه استفاده نمایند.

همچنین بخوانید
معرفی اسطوره ها : مایکل جردن

سونا مجموعه شامل ۳ سونا که ۲ سونای بخار به شکل شیشه ای و معمولی و یک سونای خشک جهت سوزاندن چربی های بدن و تنظیم وزن است که میتوان درجه حرارت آن را تنظیم کرد. در جوار سونا بخار یک سالن ماساژ برای انجام اقسام ماساژ کلاسیک، از بین بردن گرفتگی عضله ها، ریلکسیشن و لاغری است.

سالن ورزش های رزمی

با جدیدترین تجهیزات مطابق با استانداردهای روز در محیطی کاملاً ایمن و دوستانه آماده ارائه خدمات به ورزشکاران می باشد.

رشته های ورزشی مجموعه ورزشی سبز:

  • بدنسازی
  • شنا
  • تنیس
  • تکواندو
  • کاراته
  • آی کیدو
  • دفاع شخصی
  • ایروبیک
  • زومبا

آدرس مجموعه ورزشی سبز:

تهران، خیابان ولنجک، خیابان یمن (تابناک )، خیابان پروانه، جنب دانشگاه علوم پزشکی شهید، مجموعه ورزشی سبز

لینک کوتاه مطلب : https://progym.ir/0vOeD

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

نظرات